بیت کوین

همه مطالب در مورد بیت کوین را در این وبلاگ دنبال کنید

بیت کوین

بیت‌کوین یک نوآوری اینترنتی با کارکردهای مشابه «پول بی‌پشتوانه» یا پول حکومتی است. نوآوری بودن بیتکوین به این معناست که خالقان آن توانسته‌اند آنرا در مدت کوتاهی از یک ایده به یک واقعیت اثرگذار بر دنیای اقتصاد و مراکز سیاست پژوهی مبدل کنند. زیرا در چندسال گذشته ارزش بیتکوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به چندهزار دلار افزایش یافته‌است اما پول بودن یک جایگاه حقوقی است و پول بودن بیتکوین منوط به پذیرش جایگاه حقوقی آن از سوی دولت‌ها است. تا کنون هیچ دولتی بیتکوین را به رسمیت نشناخته است و دولت‌های ایالات متحده آمریکا، آلمان و چین بر کالا بودن بیتکوین تأکید دارند.البته از لحاظ فنی و کارکردی این عبارت صحیح است که بیت کوین نوعی پول دیجیتال بر پایه شبکه همتا به همتا، امضای دیجیتال و اثبات دانایی صفر است و به کاربران امکان می‌دهد که بدون هیچ واسطه‌ای، انتقال پول غیرقابل بازگشت انجام دهند. گره‌های شبکه هر معامله را در شبکه اعلام می‌کنند که پس از تأیید در یک سیستم اثبات کار، در یک تاریخچه عمومی به نام Blockchain ذخیره می‌شود.

بایگانی
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب

بیت کوین رایگان

دوشنبه, ۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۵ ق.ظ


بیت کوین رایگان!!!

این روز ها ارزش بیت کوین بیش از بیش مورد تحلیل قرار گرفته است و مراکز متعدد و سرمایه گذاران زیادی به سوی این ارز دیجیتالی شتافته اند.

ارزش بیت کوین از سال 2009 که به وجود آمد از 0.008 دلار به 9300 امروز رسیده است.یعنی اگر شما در سال 2009 فقط 1000 تومان بیت کوین خریداری میکردید در حال حاظر بیش از 1.1 میلیارد تومان سرمایه داشتید.

با وجود رشد فوق العاده ی بیت کوین هنوز هم سایت هایی هستند که به کاربران خود بیت کوین رایگان هدیه میدهند.امروز به معرفی یکی از معروف ترین این سایت ها خواهیم پرداخت.

برای اینکار سایت های زیادی وجود دارد که در ازای عضویت و کلیک روی تبلیغات به شما بیت کوین پرداخت میکنند. این روش بخاطر اینکه نیاز به سرمایه ندارد برای همه جالب و شاید بهترین روش کسب بیت کوین باشد. اما موضوع مهمی که وجود داره شناسایی سایت های معتبر برای اینکار است . چون خیلی از این سایت ها هستند که بعد از مدتی فعالیت داخل آن احتمال دارد از دسترس خارج شوند و یا با مشکلات دیگری روبرو بشوید و هیچ پرداختی به شما نداشته باشن، معمولا اینجور سایت ها با این کلاهبرداری ها اهداف دیگه ای دارندکه برای رسیدن به این اهداف خودشون اقدام به این گونه کلاهبرداری ها میکنند.

اما ما امروز قصد داریم یک سایت بسیار معتبر که بعد از تحقیق های بسیار زیاد از افراد فعال در این زمینه و سایت های خبری معتبر دیگه که همگی درستی و اعتبار این سایت رو تایید کرده اند را معرفی کنیم که شما میتوانید براحتی و بدون نیاز به هیچ سرمایه یا دانش خاصی از آن کسب بیت کوین کنید


Freebitco

برای ثبت نام ابتدا روی «لینک» کلیک کنید.بعد از آن تصویر زیر میآید.


ثبت نام میکنید و سپس باید ایمیل خود را تایید کنید.

 بعد از ورود وارد قسمت FREE BTC میشوید و میتوانید هر 1 ساعت 1 بار مقداری ساتوشی(قسمتی کوچکتر از بیت کوین) کسب کنید.اگر خوش شانس باشد شاید بتوانید روزی 200 دلار بیت کوین رایگان هدیه بگیرید.

همچنین زمانی که مقدار ساتوشی شما به 30000 عدد برسد میتوانید از حساب خود برداشت کنید.

در این سایت دو قسمت دیگر وجود دارد.بخش MULTIPLAY BTC و لاتاری.لاتاری یک مسابقه هفتگیست که شانس بسیار اندکی برای بردن دارید.قسمت دیگر نیز مسابقه ای کاملاً شانسی است که ممکن است پول شما را چندین برابر کند یا پول شما را 0 کند.اگر بدون استراتژی وارد این قسمت شوید و شانس خود را امتحان کنید به احتمال بالای 95 درصد بعد از چند بازی تمام پول خود را از دست خواهید داد.اما ما این قسمت را به زودی(حداکثر تا پایان آذر 96) و به طور کامل در پستی دیگر توضیح خواهیم داد و روش هایی را به شما  معرفی خواهیم کرد که بتوانید پول خود را با احتمال زیادی چند برابر کنید.